GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri
45. Ulusal Hematoloji Kongresi, 30 Ekim-2 Kasım 2019 tarihleri arasında Titanic Deluxe Belek Otel, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Türk Hematoloji Derneği Olağan Genel Kurulu
Türk Hematoloji Derneği Olağan Genel Kurulu, 3 Kasım 2019 tarihinde Titanic Deluxe Belek Otel, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Konaklama
Titanic Deluxe Belek Otel, Antalya’da yapılacaktır. 

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe’ dir.

Ödül Töreni ve Konser
1 Kasım 2019 Akşamı Ödül Töreni ve Konser programı gerçekleştirilecektir.

Yaka Kartı
Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır.

Katılım Belgesi
Tüm katılımcılara katılım belgeleri 2 Kasım 2019 tarihinde dağıtılacaktır.

Davet Mektubu
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. (Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.)

Kredilendirme
Kongrenin tüm oturumları ve kurslar Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu (STE) ve Avrupa Hematoloji Birliği – EHA (CME) tarafından kredilendirilecektir.

Transfer Hizmetleri 

Kongre tarihlerindeki transfer talepleri tek yön 400 TL karşılığında yapılacaktır.  Transfer ücretlerine %18 KDV eklenecektir.

İPTAL ŞARTLARI

Kayıt İptalleri
Kayıt iptali 2 Ağustos 2019 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ücretinin tamamı; 3 – 23 Ağustos 2019 tarihleri arasında bildirildiği takdirde kayıt ücretinin %50’si iade edilir. 24 Ağustos 2019 tarihinden sonra yapılacak kayıt iptallerinde iade yapılmayacaktır.

Konaklama İptalleri
Konaklama ücretlerinde geri ödeme ancak 2 Ağustos 2019 tarihine kadar yapılan iptallerde %50 oranında yapılacaktır. 3 Ağustos 2019 tarihinden sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır.

Uydu Sempozyum ve Stand İptalleri
Uydu Sempozyum ve stand ücretlerinde geri ödeme ise 2 Ağustos 2019 tarihine kadar yapılan iptallerde %50 oranında yapılacaktır. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde geri ödeme yapılmayacaktır.

* Tüm iadeler kongre sonrasında yapılacaktır.